KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13966735
nr 1396 6735
Peter Ojstersek
(f. 1961), Sverige
Blandteknik, (tillskriven), pojke, ej signerad, med lysrör, pannå, 33x58 cm, oramad
Peter Ojstersek, svensk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:38:38
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr